ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

گوشی های تا شونده

گوشی های تا شونده

گوشیهای تاشو ، نصل جدیدی هوشمند!

گوشی تاشو اوپو هم به نمایش در آمد! شاید تیتر خبر خیلی کوتاه باشد اما دنیایی از فناوری و خلاقیت در ورای آن پنهان شده است. سامسونگ ؛ هواوی و اوپو از جمله شرکتهایی هستند که در تلاش هستند تولید و توزیع گوشی های هوشمند تا شونده را هرچه سریعتر به تکمیل رسانده و روانه بازار نمایند.

نایب رییس گرو اوپو در یک ویبو اعلام نمود که هنوز برنامه ای برای فروش نمونه اولیه از این دستگاه ندارد مگر آنکه با تقاضای زیادی از سمت کاربران روبرو شود. با این حال اما تصاویر به دست آمده از گوشی تاشو اوپو نشان می دهند که دستگاه در طراحی بیشتر به محصول هواوی گرایش دارد تا سامسونگ.

حدود یک سال است که غول‌های تکنولوژی همچون سامسونگ و هواوی از برنامه‌های خود برای معرفی و عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو و انعطاف‌پذیر خبر داده‌اند.در مدت اخیر، رقابت بر سر تولید و عرضه گوشی‌های هوشمند مجهز به نمایشگر منعطف و تاشو افزایش قابل توجهی یافته است به گونه‌ای که به نظر می‌رسد کاربران و مشتریان متعددی نیز درصدد خواهند بود از این محصول استقبال کرده و بعد از ورود آن به بازارهای جهانی موبایل اقدام به خریداری و استفاده از آن کنند.

در واقع در محصول اوپو نیز با یک پنل اولد بزرگ و یکپارچه روبرو هستیم که برخلاف محصول سامسونگ از طرفین به بیرون تا می شود. علاوه بر این در یکی از طرفین بدنه نواری نسبتا ضخیم کار گذاشته شده که دوربین ها و دیگر قطعات کلیدی را در خود جای داده است.

اما نکته ای که از کارشناسان فعال حوزه فناوری به آن معتقد هستند که ممکن است خرید این گوشی های تاشو اشتباه باشد چراکه به عقیده آنها، این محصولات هنوز امتحان خود را در بازارهای جهانی و همچنین در میان مصرف کنندگان واقعی پس نداده‌اند، بنابراین استفاده از آنها می‌تواند ریسک بسیار بالایی را به همراه داشته باشد.

بر اساس گزارش وب سایت  phonearena‌، آنها در ادامه اظهارات خود خاطرنشان کرده‌اند که این محصولات هوشمند تاشو و انعطاف پذیر ریسک و تهدیدات متعددی همچون احتمال انفجار و آسیب باتری موجود در آن، باگ و آسیب پذیری‌های نرم افزاری را داراست و کاربران بهتر است تا زمانی که این محصول در بازار جا نیفتاده است، به خریداری و استفاده از آن اقدام نکنند. بنابراین آنها به علاقمندان به محصولات تاشو توصیه کرده‌اند که در صورتی که علاقه زیادی به تهیه و استفاده از این دسته از محصولات دارند، تا حد امکان از خریداری آن خودداری کنند.

حالا باید صبر کرد و دید در آینده نزدیک استقبال کاربران از این دستگاه ها چگونه خواهد بود.

نظر شما چیست؟ دوست دارید  شما هم صاحب یک گوشی هوشمند تا شو باشید؟

نظرات بازدیدکنندگان