روش‌های ارسال

 در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند ایام پایانی سال و یا ایام عیدانه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

  جهت ارتباط سریعتر خواهشمندیم هنگام ثبت نام مشخصات خود را صحیح و کامل ثبت نام فرمایید.
در صورت عدم تکمیل صحیح اطلاعات خریدار، در صورت بروز هر گونه اتفاق بعدی کلیه عواقب مشکل پیش آمده متوجه خریدار خواهد بود و این شرکت هیچ مسولیتی در خصوص مشتریانی که اطلاعاتشان را ناقص ثبت کرده اند نمی پذیرد.

کهکشان رایانه با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، جذابیت و اسایش متفاوتی را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در تهران فراهم شده است.

 

تهران:

سفارش‌ها  در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای کاری هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از سیصدهزار تومان در شهر تهران با توجه به میزان سفارشات بین 2 تا 4 روز کاری رایگان ارسال می‌شوند.

 مشتریان عزیزی که تمایل به دریافت سریع تر سفارش خود دارند میتوانند با انتخاب گزینه پیک ویژه کالای خود را خارج از برنامه کاری دریافت کنند و هزینه ارسال در محل مشتری توسط حامل دریافت میشود.

سایر نقاط ایران اسلامی :

با توجه با استقرار محل فروشگاه در تهران  تلاش گردیده است که کلیه سفارشها در روز ثبت سفارش ارسال گردد و با توجه به فاصله نقطه تحویل کالا تا مرکز حداکثر زمان تحویل کالا 72 ساعت میباشد.

شایان ذکر است سفارشات خارج از تهران جهت ثبت نهایی و ارسال کالا ، باید تسویه گردد.

سفارشاتی که در روزهای تعطیل و یا بعد از ساعت 11 روز پنجشنبه ثبت شود در روز کاری بعد ارسال میشود.

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

لازم به ذکر است زمان تحویل برخی کالاها مانند جوهر و تونر و یا مواد قایل اشتعال و انفجار مانند باطری های سیلد اسید و غیره که قابلیت ارسال هوایی ندارند، متفاوت است و بسته به فاصله شهر ممکن است بین 3 تا 5 روز بعد، به دست مشتری برسد.

بنابراین توصیه می‌شود اگر مشتری قصد خرید محصولات مختلفی را دارد، چنین کالاهایی را در سبد خرید جداگانه‌ای ثبت کند تا سایر کالاهای درخواستی طبق برنامه زمانی بالا ارسال شوند و تنها کالاهایی که امکان ارسال هوایی نداشته‌اند، دیرتر دریافت شوند. این کالاها به شرح زیر است.

 

نکات:

 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش ریالی بیش از سیصد هزار تومان و در داخل تهران میباشد که مبلغ خرید هنگام ثبت سفارش تسویه ‌شود.

برای شهرکهای اقماری در محدوده تهران هزینه ارسال جداگانه و براساس تعرفه اتحادیه مربوطه محاسبه میشود.

- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد،کاربر یا شخص دیگری که صاحب شناسه کاربری،  نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با حواله انبار، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 54785000 داخلی شماره 108، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.

- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون سینما ،ترمینال، کافه، کافی نت  مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

 

یکی از سریعترین و مطمئن ترین راههای ارسال سفارشات مشتریان، تیپاکس و چاپار میباشد که به منظور ارسال برای مراکز استانها و شهرهای دارای دفاتر توزیع ، میباشد.
 هزینه ارسال کالا تا دفتر تی پاکس مبدا توسط این شرکت پرداخت میشود و هزینه  حمل کالا تا مقصد در محل خریدار و هنگام تحویل بسته با توجه به وزن و حجم کالای ارسالی دریافت میشود.

قیمت  پایه ارسال کوچکترین بسته  ارسالی حدود بیست هزار تومان میباشد.

 سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در محل مشتری تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارند، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در 48تا 72 ساعت انجام می‌شود.

 

 

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس ، در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

با توجه به نوع هزینه این سرویس ،این سرویس برای اشیاء حجیم مقرون به صرفه نیست.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 http://itemtracking.post.ir

 

  

باربری و شرکتهای مستقر در پایانه ها :

 باربری و پایانه های مسافری برای لوازم حجیم و سفارشهایی که روشهای فوق برای حمل آن مقرون به صرفه نیست جایگزین خوبی میباشد.

در این روش میبایستی وجه سفارش تسویه شود . هزینه ارسال کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. 

لطفاً دقت داشته باشید که باربری تنها مسئول حمل و تحویل سفارش است و هرگونه خدمات دیگر خارج از وظایف ایشان میباشد.

مدت زمان حمل و تحویل مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.

 

 

 

کهکشان رایانه

 آمیزه ای از تخصص و تعهد

 Combination of expertise and commitment