چرا کهکشان رایانه ؟؟؟!!!!!!

 "کهکشان رایانه"  با دو دهه سابقه در ارائه محصولات صنعت رایانه،  محیط مناسبی برای عرضه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده و واردکننده است. در این محیط تلاش گردیده تا بهترین و باکیفیت ترین برند کالا ها در کنار خدمات پس ازفروش مطلوب و پایدار و با قیمتی مناسب و رقابتی ، جهت استفاده عموم خریداران  قرار گیرد .

ما صرفا با ارائه تخصصی محصولات رایانه و تمرکز بر توزیع تکنولوژی روز دنیا در این فروشگاه ، سعی در برآوردن نیاز های جامعه رو به رشد میهن عزیزمان داریم.

 
ارائه اطلاعات دقیق از کالاها به همراه تصویر  آنها در "کهکشان رایانه " قادر خواهید بود تا اطلاعات محصول مورد نیاز خود را به رایگان و به بهترین شکل بررسی و انتخاب نمایید.  اطلاعات کلی‌ کالای دیجیتال ، مشخصات دقیق فنی و کارکردی، ابعاد و اندازه‌ها، تصاویر متعدد از وجوه مختلف‌،‌ شرایط گارنتی و خدمات ‌پس از فروش و هر اطلاعاتی که برای انتخاب صحیح و دقیق شما مورد نیاز در توضیحات کالا درج گردیده است


ساعت کار فروشگاه
یکی از بزرگترین فواید فروشگاه‌های الکترونیکی، عدم محدودیت ساعت کاری است. "کهکشان رایانه " نیز در تمامی  ساعت شبانه‌‌‌روز امکان تهیه کالای موردنیازتان را فراهم کرده است .

شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید کالای خود را ببینید و انتخاب کنید. دراولین فرصت کالای مورد نیازتان نحویل خواهد شد.

 

وسعت بازار هدف

جغرافیای فعالیت "کهکشان رایانه "، تمامی ایران عزیزمان است.

از پایتخت و مراکز استانها تا دورترین و کوچک‌ترین شهرهای کشور. هر کسی که در ایران به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند  از خدمات ما بهره مند گردد. چنین فرصتی را مغتنم میدانیم و تلاش میکنیم ، افق جدید‌ی از عرضه محصولات IT  را در جای جای میهن عزیزمان بگسترانیم.

 

ارزش کالای ارایه شده

تلاش گردیده قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه "کهکشان رایانه"،  به صورتی ارایه گردد که رضایت مشتریان تامین گردد.

سعی گردیده از تحمیل هرگونه هزینه اضافی و غیر منطقی برای مصرف کنندگان  جلوگیری شود.

همچنین شرایطی تعبیه گردیده است  تا بتوانیم در دوره‌های زمانی جهت قدردانی از مشتریانمان و به پاس اعتماد عزیزانمان،  محصولات خود را با تخفیف‌های رویدادی، فصلی یا موردی ارائه نماییم

 

سرعت در عرضه کالاهای جدید
با توجه به سابقه دراز مدت عرضه کالای دیجیتال در کهکشان رایانه، سریع‌ترین روش دسترسی به کالاهای جدید و تکنولوژی های جدید در این فروشگاه محیا گردیده است.

کافیست با این خانواده همراه شوید.

با ثبت نام در لینک خبرنامه کهکشان رایانه و یا ثبت نام دراین فروشگاه ، جدید ترین اخبار را در کوتاهترین  زمان دریافت کنید.

معرفی محصول‌‌، اطلاع از حراجیها و تخفیفات ویژه و ..... همه و همه در یک آن برای شما محیا گریده است.

بهترین راه برای حفظ اندوخته هایتان ارتباط با ماست .

بهترین خدمات در کنار آسانترین راه دستیابی در نزد ماست......

کهمکشان رایانه با آدرس اینترنتی www.pkr-co.com ارائه دهنده خدمات فروش آنلاین .