روش‌های پرداخت

 

مشتری گرامی

جهت تکمیل سفارش و ارسال کالا میبایستی وجه سفارش خود را به یکی از طریق ذیل پرداخت نمایید

 

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 می‌توانند در هنگام ثبت سفارش و پس از تکمیل و نهایی کردن سفارشتان ، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ملت و یا درگاه زرین پال در سایت کهکشان رایانه و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. درج جملع "پرداخت موفق" مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

اولویت در ارسال و آماده سازی کالا برای مشتریانی میباشد که هنگام تکمیل سفارش هزینه آن را پرداخت میکنند.

 

راهنمایی پرداخت اینترنتی

مشتریان گرامی

جهت پرداخت  مبلغ سفارش خود، اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت از موفقیت و تکمیل عملیات آگاه میشوید.

تقریبا  همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شامل  بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین،دی ، قوامین،شهر، انصار، سرمایه، خاورمیانه،آینده،مسکن و..... امکان خرید اینترنتی را برای مشتریانشان فراهم آورده اند.

 1- اطلاع از شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، درج شده است.

 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را توسط دستگاه های عابر بانک صادر کننده کارت ،از طریق منوی تخصیص و فعال سازی رمز دوم، فعال کرده باشید.

3- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

2- پرداخت در محل تحویل 

 به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، کهکشان رایانه  این امکان را فعلا برای شهر تهران آماده نموده  و در آینده نزدیک برای سایر نقاظ نیز مهیا خواهد نمود ،.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

        - پرداخت نقدی یا توسط کارت بانکی در محل تحویل کالا

     از آنجا که همگی افراد شبکه توزیع کهکشان رایانه  دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

 همچنین میتوانید بهای سفارش خود را نقدا به افراد شبکه توزیه تحویل فرمایید.

  

3- پرداخت کارت به کارت

 کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق سامانه تعبیه شده در سایت  و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های و حسابهای  قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

 با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت تعبیه شده در سایت به علت دسترسی به سابقه پرداختها و امنیت تعبیه شده در این روش، پیشنهاد می‌گردد.

 

شماره حساب کهکشان رایانه :

 شماره حساب: 0105549219002 بانک ملی ایران  به نام شرکت پردازشگران کهکشان رایانه

 

  نکات:

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.