قابل توجه همکاران عزیز و بازاریابان گرامی

شرکت کهکشان رایانه ، پیشرو در روشهای نوین فروش کالا ، اینک  با اتکا به سابقه 23 ساله خود، جهت گسترش و تکمیل زنجیره فروش ، از همه عزیزانی که به نحوی تمایل به همکاری غیر متمرکز با این شرکت دارند دعوت به همکاری نموده است.

مدیران سایت ها ، کانال های تلگرامی ، صفحات پرطرفداری شبکه های اجتماعی و هر فردی که امکان تبلیغ را دارد می تواند در سایت به عنوان بازاریاب عضو شده و لینک اختصاصی خود را دریافت کند. سپس محصول موردنظر را با توجه به میزان پورسانتی که برای هر محصول مشخص شده است انتخاب کرده و با استفاده از لینک اختصاصی خود اقدام به تبلیغ محصول می کند. هر سفارش که با استفاده از لینک اختصاصی ثبت شود در پنل بازاریاب نمایش داده می شود و می تواند درخواست واریز درآمد خود را برای ما ارسال کند.

طریقه همکاری:

1- ابتدا وارد ادرس http://www.pkr-co.com/hamkar میشوید و اطلاعات درخواستی سامانه را به صورت صحیح  و واقعی و با دقت و به صورت کامل وارد نمایید.

2- منتظر تایید مدیر سایت جهت پذیرش اطلاعات شما به عنوان همکار باشید.

3-  پس از تایید مدیر سامانه و ورود به صفحه  میتوانید لینک کالا -میزان سود حاصل از فروش  کالا و سایر گزینه ها را ملاحضه نمایید.

4-  پس از انتخاب کالا جهت فروش ، لینک تولید شده را کپی و برای مشتریتان ارسال کنید .
همچنین میتوانید لینک تولید شده را در صفحات شبکه های اجتماعی یا سایت یا هر محل دیگری که مد نظرتان هست درج کنید و مشتریتان با ورود از طریق آن لینک ، کالای خود را خرید میکند و سود مشارکت شما در حساب بستانکاری تان ذخیره میشود.

5- مبلغ بستانکاری شما پس از رسیدن به حد نصاب حداقل 100 هزار تومان و با درخواست شما به حساب درج شده در سامانه واریز خواهد شد.

شایان ذکر است که هرگونه پرداخت منوط به اخذ مدارک شناسایی و یکسان بودن با حسابهای اعلام شده خواهد بود و هیچ درخواستی خارج از چهارچوب فوق پذیرفته نمی شود.

 

با تشکر
مدیریت مجموعه کهکشان رایانه